Araç Çağırma Hattı

0532 289 24 60

Gürpınar Korsan Taksi Hizmeti

Anasayfa

Korsan Taksi

BEYLİKDÜZÜ KORSAN TAKSİ

GÜRPINAR KORSAN TAKSİ HİZMETİ

Gürpınar Korsan Taksi hizmetlerimiz vardiyalı çalışan profesyonel sürücülerimiz ve yüksek model, klimalı, geniş bagaj hacmine sahip araçlarımız ile kesintisiz 7 gün 24 saat İstanbul Gürpınar bölgesinden hareketle hesaplı taksi ihtiyaçlarınıza hızlı, konforlu ve ekonomik bir şekilde cevap vermektedir.

Taksi ile ulaşım tercihi en konforlu ve en güvenilir ulaşım seçeneğidir. Bu hizmeti verirken yılların bize kazandırdığı turizmcilik deneyimini taksi hizmeti ile sizlere sunmanın çabası içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizi güvenli, hoşgörülü ve uygun ücretli olarak yoğun trafik stresine sokmadan en uygun güzergâhlardan belirli fiyatlarla ulaşımınızı sağlıyoruz. Ucuz korsan taksi ile sizi, planladığınız noktaya sağlıklı, hızlı ve ucuz fiyatlarla ulaştırmak bizim için en büyük değerdir.

 

Avrupa standartlarında, İstanbul metropolünün en güzide semtlerinden biri olan Gürpınar’da bulunan Gürpınar korsan taksi durağında konusunda uzman, güler yüzlü, dinamik, saygılı ekibimizle turizm acentesine yakışır taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu yolculukta sizlere eşlik eden şoförlerimiz sorumluluğunun bilincinde olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet için elinden geleni yapmaktadır. Ekonomik ve VIP taksi hizmetimizde limit yok, müşteri memnuniyeti olarak limit sizsiniz.

Yakın çevredeki Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar’daki birçok alışveriş merkezlerine gitmek isterseniz veya buralardan geliyorsanız haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte bizleri telefonla arayarak İstanbul’un birçok noktasına ucuz ve güvenilir taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizden ödün vermeyen hizmet politikamız ile iletişim numaralarımızdan bizleri aradığınızda en yakın taksimizi size yönlendiriyor ve ulaşım ihtiyacınızı çözüyoruz. Firmamızdan düzenli olarak hizmet aldığınızda abonelik numarası edinerek her aradığınızda adres verip tarif etmek zorunda kalmaz, ucuz taksi çağırma işleminizi daha hızlı ve pratik çözmüş olursunuz.

GÜRPINAR KORSAN TAKSİ FİYATLARI NEDİR ?

Gürpınar korsan taksi durağından İstanbul’un birçok ilçe ve yerleşim merkezine ulaşım fiyatları sayfamızın sonunda belirtilmiştir. Firmamız yetkili şoförleri bu fiyat tarifesine göre işlem yaptıkları için aklınızda hiçbir şüphe kalmadan gönül rahatlığı ile yolculuk ücretinin ne kadar olacağından emin olarak seyahat edebilir ve gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak ekonomik ve VIP araç seçeneklerimizden faydalanabilir, güvenli ve hızlı bir taksi yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzünden Kalıkış Korsan Taksi Fiyat Listesi

bahçeşehir korsan taksi gürpınar korsan taksi yakuplu korsan taksi mimaroba korsan taksi kıraç korsan taksi alkent 2000 korsan taksi esenyurt korsan taksi büyükçekmece korsan taksi beylikdüzü korsan taksi

Hakkımızda

İstanbul'un birçok lokasyonunda vip taşımacılığının yanı sıra taksi hizmeti ile de müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Hızlı İletişim

0532 289 24 60

© 2017 Korsan Taksi