Araç Çağırma Hattı

0532 289 24 60

Korsan Taksi Hizmeti

Anasayfa

Korsan Taksi

Yılların deneyimli turizm şirketi olarak bünyesinde faaliyet gösteren Kosran Taksi Hizmetleri 15 yıldır müşterilerine kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet vermenin gurur ve onurunu yaşamaktadır. Ailemiz kadar değerli siz müşterilerimizi sabahın ilk ışıklarından, kimselerin sokaklarda kalmadığı gecenin geç vakitlerine kadar ulaşım ihtiyaçlarını en kaliteli bir şekilde çözmenin gönül rahatlığı içindeyiz.

İstanbul’un bir çok noktasında hizmet ağı olan Korsan Taksi Durağı hangi noktada olursanız olun yerinizi kolaylıkla bulur ve en yakın taksiyi en kısa zamanda size yönlendirir. Güler yüzlü ve profesyonel  hizmet felsefesi ile hizmet veren uzman şoförlerimizle güvenle seyahat edebilirsiniz.

Taksi ulaşım hizmeti en konforlu ve en kaliteli ulaşım araç tercihidir. Kapınızdan alıp gideceğiniz kapıya bırakan taksilerimiz son model araç filomuzun bakımları düzenli yapılan taksileridir. Ekonomik ve VIP araç sınıflarımız mevcuttur.

Firmamızın VIP hizmeti sayesinde yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır.  VIP taksi hizmetini kullanarak konforun yanında misafirleriniz karşısında itibar kazanmış olursunuz.

KUMBURGAZ KORSAN TAKSİ

VİP KORSAN TAKSİ

Ayrıca sizi veya ağırladığınız misafirinizi uzman ve deneyimli ekibimizle havaalanın karşılar, konaklayacağınız veya dilediğiniz merkeze kolaylıkla ulaştırabiliriz. Hem de o kadar işiniz arasında park yeri derdi, otopark masrafları, trafik stresi ve iş yorgunluğu çekmenize gerek kalmayacak. Bu işi biz profesyonellere emanet ederek aynı zamanda şahsınıza ve şirketinize prestij kazandıracaksınız

Kişiye özel transfer hizmeti ile işyerinizden, eviniz veya otelinizden sizi alarak sorunsuz bir şekilde katılacağınız etkinlik ve bir mekâna her gün belli saatlerde ulaştırabiliriz. Akabinde işiniz bittiğinde tekrar geri götürerek yoğun günlük programınızda size dinlenecek ortam oluşturup şehrin trafiğinden kurtarıp güvenli bir şekilde transferinizi sağlayabiliriz. Özellikle kongre, fuar, toplantı ve özel organizasyonlarınızda ekonomik ve VIP araçlarımızla ihtiyacınıza göre hizmet vermekteyiz.

Bizimle kafanız ve cebiniz rahat, huzurlu bir şekilde seyahat edeceğinizden emin olabilir, tüm yakın çevrenize tavsiye edebilirsiniz.

En değerli mekan ve yakınlarınıza sizleri kavuşturmak bizim için hep gurur kaynağı olacaktır.

Beylikdüzünden Kalıkış Korsan Taksi Fiyat Listesi

bahçeşehir korsan taksi gürpınar korsan taksi yakuplu korsan taksi mimaroba korsan taksi kıraç korsan taksi alkent 2000 korsan taksi esenyurt korsan taksi büyükçekmece korsan taksi beylikdüzü korsan taksi

Hakkımızda

İstanbul'un birçok lokasyonunda vip taşımacılığının yanı sıra taksi hizmeti ile de müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Hızlı İletişim

0532 289 24 60

© 2017 Korsan Taksi