Araç Çağırma Hattı

0532 289 24 60

Silivri Taksi Hizmeti

Anasayfa

Korsan Taksi

BEYLİKDÜZÜ KORSAN TAKSİ

SİLİVRİ TAKSİ HİZMETİ

Silivri korsan taksi durağına bağlı tüm taksilerimiz, seyahatinizin güvenli ve rahat olmasını sağlamak için kanunların talep ettiği tüm belgelere ve güvenliğe sahiptir. Silivri korsan taksi durağı olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 365 gün boyunca ve 24 saat devam eden hizmetimizi taksi durağımızdaki profesyonel şoförlerimiz vermektedir. Kişisel ihtiyaçlarınıza tam uyum sağlayan kalitede ve boyutlarda araçlarımız mevcuttur. Silivri korsan taksi fiyatları her bütçeye uyacak biçimde belirlenmektedir.

İstanbul'da trafik her zaman telaşlı olduğu için trafik sıkışıklığı ve gecikmelerle başa çıkma sık görülen bir sorundur. Ne kadar çabuk, güvenli ve uygun fiyata seyahat ederseniz o kadar iyidir. Araç şoförlerimiz İstanbul’un semtlerini ve İstanbul trafiğini çok iyi bilen tecrübeli sürücülerdir.

Silivri sahili, Mustang Range binicilik kulübü, Klassis golf kulübü, Rumeli üniversitesi, Silivri cezaevi gibi daha birçok Silivri’nin sık ziyaret edilen merkezlerine makul fiyatlarla, rahat bir şekilde seyahat hizmeti veriyoruz. İstanbul’un herhangi bir yerleşim merkezine seyahat etmeniz gerekiyorsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

KUMBURGAZ KORSAN TAKSİ

Son zamanlarda adından çokça bahsedilen ve popülaritesi artan İstanbul’un Silivri ilçesinde bulunan Silivri korsan taksi durağımızda mesleğinde tecrübeli, dinamik ekibimizle turizm acentelerine has bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Seyahat esnasında sizlere hizmet sunan şoförlerimiz, sorumluluğunun bilincinde olup sizlere ayrıcalıklı hizmet için elinden geleni yapmaktadır.

Müşterilerimizin vakitleri çok kıymetli olduğunu düşündüğümüz için İstanbul içinde ulaştırılması gereken paketleri ve değerli eşyaları da taşıyoruz. Paketlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilmesini veya isterseniz de teslim alınıp size getirilmesini sağlıyoruz.

SİLİVRİ TAKSİ FİYATLARI NEDİR ?

Silivri korsan taksi fiyatları bütçenizi yormaz ve fiyat konusunda bir sürprizle karşılaşmazsınız. İstanbul’un çeşitli semt ve yerleşim merkezlerine ulaşım fiyatları belirlenmiş ve listelenmiştir. Bu fiyat listesine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ekonomik taksit hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaştığınızda andan itibaren mevcut konumunuza en yakın yakın müsait taksimizi size yönlendiriyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaşan taksimiz, varmak istediğiniz noktaya listedeki fiyatları baz alarak ulaşımınızı sağlıyor.

Beylikdüzünden Kalıkış Korsan Taksi Fiyat Listesi

bahçeşehir korsan taksi gürpınar korsan taksi yakuplu korsan taksi mimaroba korsan taksi kıraç korsan taksi alkent 2000 korsan taksi esenyurt korsan taksi büyükçekmece korsan taksi beylikdüzü korsan taksi

Hakkımızda

İstanbul'un birçok lokasyonunda vip taşımacılığının yanı sıra taksi hizmeti ile de müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Hızlı İletişim

0532 289 24 60

© 2017 Korsan Taksi